Töötoad

Tule ja loo midagi kaunist omaenda kätega!

Tule ja koge unikaalset kombinatsiooni käsitööst ja kunstist. Meie juures saad valmistada ise paberit, trükkida kõrgtrükitehnikas, harjutada kätt kalligraafias, meisterdada puutöökojas, katsetada animatsiooni või kogeda traditsioonilist Ukraina kööki. Meie meeskond on rahvusvaheline, mitmekeelne, kvalifitseeritud ja valmis jagama teiega oma aega ja teadmisi!

Miks just meid külastada!

Õpetame seda, milles oleme ise vilunud meistrid ja tahame anda edasi neid unikaalseid käsitööoskuseid nn paberivalmistamine, kõrgtrükitehnikas trükkimine, kalligraafia ning tüpograafia. Tahame äratada inimestes loomingulist enesekindlust ja uudishimu. Soovime näidata, et kätega töötamine on oma olemuselt väärtuslik ning tuletada meelde, et loomeprotsess ja sellesse kaasatud inimesed on olulisemad kui tulemus ise.

Kuidas meiega ühendust võtta?

Pakume laia valikut erinevaid töötubasid Lastele ja koolidele, täiskasvanutele ja ettevõtetele ning turistidele. Valige endale sobiv pakkumine ning võtke meiega ühenduste emaili teel või helistage          + 372 581 479 18. Kui teil on erisoove või huvitavaid mõtteid, mida selles nimekirjas ei ole, võtke meiega julgesti ühendust. Leiame just teile sobiva lahenduse!