Töötoad

Tule ja loo midagi kaunist omaenda kätega!

Tule ja koge unikaalset kombinatsiooni käsitööst ja kunstist. Meie juures saad valmistada ise paberit, trükkida kõrgtrükitehnikas, harjutada kätt kalligraafias, meisterdada puutöökojas, katsetada animatsiooni või kogeda traditsioonilist Ukraina kööki. Meie meeskond on rahvusvaheline, mitmekeelne, kvalifitseeritud ja valmis jagama teiega oma aega ja teadmisi!

Miks just meid külastada!

Õpetame seda, milles oleme ise vilunud meistrid ja tahame anda edasi neid unikaalseid käsitööoskuseid nn paberivalmistamine, kõrgtrükitehnikas trükkimine, kalligraafia ning tüpograafia. Tahame äratada inimestes loomingulist enesekindlust ja uudishimu. Soovime näidata, et kätega töötamine on oma olemuselt väärtuslik ning tuletada meelde, et loomeprotsess ja sellesse kaasatud inimesed on olulisemad kui tulemus ise.

Kuidas meiega ühendust võtta?

Pakume laias valikus töötubasid ja koostame igale grupile vastavalt vajadustele ja soovidele erilise kava. Saadke oma soovid ja küsimused emailile: visit@labora.ee või helistage + 372 56675672. Korraldame just teile sobiva töötoa!