Labora

Labora ühendab Tallinna Paberi ja Tallinna Kalligaafia Kooli meistrite kogemusi ja oskusi. Pakume erakordset kombinatsiooni kõrgtrükist, käsitsi valmistatud paberist ja kalligraafiast. Traditsioonilisi tehnikaid kaasaegse disainiga ühendades loome unikaalseid ja inspireerivaid tooteid. Oleme uhked iga enda valmistatud eseme üle. Enne teieni jõudmist käib iga toode  läbi mitmete käte ning jõuab teieni koos oma isikliku looga.

Labora missiooniks on julgustada inimesi saatma positiivseid sõnumeid üle terve maailma. Selleks loome kaarte, mis inspireerivad üksteisega mõtestatud, isiklikul ja meeldejääval viisil kontakti hoidma. Illustratsioone kalligraafia ja tüpograafiaga kombineerides on meie eesmärgiks maailma ilu lisada.

Labora meistrid töötavad üheskoos Tallinna vanalinnas asuva Ukraina Kultuurikeskuse katuse all. Oma käsitööna valminud toodangut müüme Tallinna vanalinnas asuvas Labora poes (lisainfo allpool), e-poes ning mitmetes teistes paikades Eestis ja mujal (edasimüüjate nimekirja leiate siit). Kui soovite meiega isiklikult kohtuda, leppige palun aeg kokku ja tulge läbi! Leiate meid Labora töökodadest aadressil Laboratooriumi 22, Tallinn.

Nestor Ljutjuk

Nestor Ljutjuk

Labora asutaja ja tegevdirektori, illustraatori ja graafilise disainerina tegeleb ta uute toodete ning ettevõtte kunstilise visiooni arendamisega.
Hannah Harkes

Hannah Harkes

Peatrükimeister. Leiate ta kõrgtükikojast trükiste ja paberihunnikute vahel toimetamas.
Tatiana Iakovleva

Tatiana Iakovleva

Tallinna Kalligraafia Kooli juhataja. Kui ta parajasti ei õpeta, teostab ta kalligraafiatellimusi või hoolitseb meie roosiaia eest.
Linda Viikant

Linda Viikant

Linda veedab suurema osa ajast paberikojas valmistades paberimassist uut paberit. Paberimassi sisse puistab ta lilleseemneid, millest hiljem kaunid põllulilled sirguvad.

Džambur

Džambur

Kui ta just mööda tänavaid ei luusi või Muškaga ei kraakle, on ta end korvi sees rõngasse kerinud ja inspekteerib kalligraafiatundides toimuvat.
Muška

Muška

Peab ennast kvaliteedikontrolli peaspetsialistiks. Tegelikult tegelevad kvaliteedikontrolliga muidugi kanad.
Chicken

Chicken

Sibavad meie aias ringi ja munevad värskeid mune. Valgel kanal oli liiga kiire, et fotole tulla (vt kvaliteedikontroll).

Labora pood

Astuge Labora poodi ja laske käsitsi valmistatud esemetel end inspireerida: tulge meie juurde lugusid avastama, looma ning jagama!

Valmistame ise paberit ja trükime sellele kõrgtrüki tehnikas. Võtke kätte mõni Labora käsitsi valmistatud postkaart ja peatuge hetkeks, et saata positiivne sõnum armsale sõbrale. Kaardi võite poodi jätta – paneme selle hea meelega teie eest posti. Kui saadate sõnumi mõnel Labora seemnekaartidest, saab teie sõber selle hilejm põllulilledeks kasvatada!

Meenutage lapsepõlve meie mehaaniliste puidust mänguasjade seltsis. Võtke mõni neist koju kaasa, et lugusi edasi luua ja jagada. Avastage ka teisi käsitsi valmistatud aardeid – pehmekaanelises köites märkmikke, puidust rahvapille ja mänguloomi ning palju muud. Lisaks Labora töökodade tootangule müüme ka töid teistelt valitud meistritelt.

Oleme avatud kokkuleppel, palume poe külastamiseks ette helistada tel. +37258801098 .

Meil on kaks ust: Vene tänavalt ja Peeter-Pauli Katedraali sisehoovist.

Võtke meiega ühendust: info@labora.ee või +372 54 665 099

 

Labora pood